کلینیک آسم و آلرژی دکتر ستارزاده

معرفی کلینیک تخصصی آسم و آلرژی دکتر ستارزاده

آزمایشگاه تخصصی کلینیکال ایمونولوژی دکتر ستارزاده

این مجموعه (کلینیک تخصصی آسم و آلرژی دکتر ستارزاده) در 5 طبقه شامل آزمایشگاه تخصصی تشخیص آلرژی، بخش فوق تخصصی ریه (آسم و آلرژی)، بخش تخصصی پوست، بخش تخصصی اطفال، بخش تخصصی داخلی و بخش تخصصی ایمونولوژی دایر گردیده است.

کلیه بخش‌ها مجهز به روزترین تجهیزات جهت تشخیص و درمان بیماران می‌باشند.

بخش تحت نظر کلینیک، امکان بستری و احیاء بیماران اورژانس ناشی از شوک آلرژیک (آنافلاکسی) را به صورت شبانه روزی / هفت روز هفته را فراهم نموده است.

طیف گسترده‌ای از انسان ها – فارغ از جنسیت و سن – در طول زندگی با مشکلاتی نظیر آسم، آلرژی، حساسیت‌های غذایی و حساسیت فصلی و دارویی و اگزما و کهیر مواجه می‌شوند. عوارض ناخوشایند این بیماری‌ها علاوه بر این‌که می‌تواند روند عادی زندگی را مختل سازد، گاه چنان شدت می‌یابد که می‌تواند منجر به شوک تهدید کننده حیات شود.

با توجه به گستردگی فرم‌های این بیماری و پیچیدگی‌های تشخیص، بیماران بسیاری سردرگمی در تشخیص و نهایتاً عدم درمان مؤثر را تجربه می‌کنند. این بیماری ارگان‌های متفاوتی از بدن را در سنین متفاوت درگیر می‌کند که در ظاهر ارتباطی با هم ندارند ولی در اصل تمامی این بیماری‌ها در فرم آلرژیک، ریشه در ازدیاد حساسیت سیستم ایمنی بدن دارند. نتیجتاً بنا به دلایلی که ذکر شد، برای تشخیص و درمان این بیماری، کار گروهی مجموعه‌ای از پزشکان متخصص در امر تشخیص و درمان، ضروری می‌باشد.